حضوری پر رنگ در دنیای دیجیتال با خدمات سئو

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

با خدمات سئو رهام بهینه شروع کنید

سئو یک فرآیند بلند مدت برای بهینه سازی سایت به منظور رشد و نمایش بیشتر وب سایت در نتایج جستجو است. هدف نهایی سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو جذب بازدید کننده های بیشتر و تبدیل آن ها به خریدار محصول یا خدمات شماست. سئو یکی از کانال های بازاریابی دیجیتال است که سعی دارد از طریق ورودی های ارگانیک در موضوعات متنوع برای سایت ها کاربر جدید و هدفمند جذب کند.

امروزه تقریبا همه مردم قبل از انجام کاری موضوع موردنظر خود را در اینترنت جستجو می کنند و کمترین کاری که انجام می دهند بدست آوردن اطلاعات  اولیه درباره مضوعی است که به دنبال آن هستند. در نهایت هدف اصلی سئو تولید و بهینه سازی محتواهای با کیفیتی است که سعی دارد ارزشی برای کاربر خلق کند یا نیازی از آن ها را برطرف سازد.

خدمات طراحی و توسعه وب سایت رهام

مشاوره تخصصی

سئو آن پیج

سئو آف پیج

سئو تکنیکال

تولید محتوا

بهینه سازی محتوا

تحقیق کلمه کلیدی

تحلیل رقبا

چگونه سایت شما بهینه سازی می شود

شناسایی کسب و کار و هدف نهایی شما

Identify your business and ultimate goal

در قدم اول، کسب و کار شما را شناسایی و خدمات یا محصولات شما را به خوبی ارزیابی می کنیم. سپس شروع به ارزیابی مخاطبین شما می کنیم تا افراد مناسب را برای سکب و کار شما مورد هدف قرار دهیم و براساس نیاز آن ها برنامه ریزی می کنیم.

تحلیل رقبا

Competitor analysis

در قدم دوم رقبای شما را شناسایی و به طور کامل ارزیابی و تحلیل می کنیم تا بدانیم در مارکت تخصصی شما چه رقبایی و با چه میزان رقابتی وجود دارند. سپس نحوه خدمات دهی آن ها به مخاطبین گروه شما را بررسی می کنیم و نقاط قوت و ضعف سایت آن ها را مشخص می کنیم.

تحقیق کلمات کلیدی

Keyword research

در قدم بعدی و بعد از شناخت مخاطبین و علایق و نیازهای آن ها عبارت های جستجو شده در سطح اینترنت را پیدا می کنیم. این کار به شکلی انجام می شود که متناسب با هدف اصلی کسب و کار شما باشد.

تدوین استراتژی و برنامه ریزی

Developing strategy and planning

پس از آن براساس نیاز سایت شما . مخاطبین شما و کمبود هایی که وجود دارد و همچنین میزان رقابت در کلمات کلیدی انتخاب شده استراتژی و برنامه ریزی لازم برای مدت زمان معینی انجام می شود.