تولید محتوا

محتوا یعنی حضور دائمی در کنار مشتری

خدمات تولید محتوای رهام

محتوای حرفه ای، دارایی اصلی یک کسب و کار آنلاین

تولید محتوای حرفه‌ای، به معنای نزدیک شدن به مشتری و رفع سدها و موانع دستیابی او با کسب و کار شماست. یک محتوای حرفه‌ای، دلنشین و به یادماندنی، مخاطبین را تبدیل به مشتری و سپس آن را به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل می‌کند. 

 
 

 

 

در آژانس دیجیتال مارکتینگ رهام، ما تیم حرفه‌ای از تولیدکنندگان محتواهای نوشتاری، تصویری، ویدئوی و تعاملی را گردهم آورده‌ایم تا محتواهایی با نرخ تبدیل بالا، اثرگذاری قابل توجه و به یادماندی برای شما ایجاد کنند. محتوا، پادشاه دنیای دیجیتال مارکتینگ است و بدون محتوا با کیفیت و به یادماندنی شما این شانس را نخواهید داشت که بتوانید بر روی مخاطبین تاثیر بگذارید آن‌ها را متقاعد به خرید و یا اقدامات دیگر کنید و حضور موفقی را در دنیای دیجیتال تجربه کنید.

 
 

 

 

محتوای موفق برای کسب و کار شما

شروع با درک مخاطب

Start by understanding the audience

سنگ بنای یک محتوای موفق، درک نیازهای مخاطبین است. راهکارهای زیادی در این زمینه وجود دارد که شما را به درک درستی از نیاز و خواسته های مخاطبین می رساند. در رهام ما با انواع ابزارهای سنجش بازخورد و تحقیقات بازرایابی، مسیر موفقیت محتوای شمار ا ایجاد می‌کنیم. با چنین محتواهایی ارتباط سریعی بین شما و مخاطبین شما بر قرار می‌شود که می‌توانید سریعتر از آنچه فکر می کنید به موفقیت های مالی در کسب و کار دیجیتالی خودتان برسید.

 
 

 

 

محتوای ویدئوی برگ برنده شما

Your winning video content

محتوای ویدئویی، به خاطر سهولت درک، جامعیت و بهره‌گیری از رنگ، نور، صدا، حرکت و تعامل ذهنی، بیشتری تاثیرگذاری را بر روی مخاطبین شما دارد. به همین خاطر یکی از پردرخواست‌ترین سفارش‌های محتوایی در رهام، ساخت محتواهای ویدئویی در قالب تیزر، انیمیشن، گفتگو، جعبه‌گشایی و استوری است. محتوای ویدئویی در این سال‌ها مورد توجه بسیاری از موتورهای جستجو و پاسخگو قرار گرفته است و می‌تواند نقش مهمی را در پیشرفت سئو و افزایش ترافیک ورودی به وب سایت شما داشته باشد.

از موتور جستجو تا موتورهای پاسخگو

From search engines to responsive engines

یکی از تحولات چشمگیر در زمینه توسعه هوش مصنوعی، خلق موتورهای پاسخگو است. این موتورها با پردازش متنی، پاسخ‌های نوشتاری، صوتی، و تصویری مبتنی بر پرسش کاربر را به او می‌دهند. ارائه محتواهایی بهینه برای موتورهای پاسخگو، کمک می‌کند که شما بیشتر و بهتر به کاربران این دسته از موتورها پیشنهاد شوید و بتوانید بهترین بازدهی را از این نظر داشته باشید.

استراتژی بازاریابی محتوا

Content marketing strategy

خلق محتواهای مناسب بدون داشتن یک برنامه جامعه و کامل بازاریابی نمی‌تواند به موفقیت برسد. برنامه‌ریزی درست، تشکیل آمیخته‌های بازاریابی و مخروطه‌های فروش و فرود مناسب به شما کمک می‌کند که بتوانید مخاطبین هدف را به سمت اقدامات مورد نظر خودتان در وب‌سایت‌ها هدایت کنید. در رهام با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه تولید محتوا اکنون می‌توانیم بهترین برنامه‌ها را برای ارتقای کسب و کار شما آماده و ارائه کنیم.